Hakkımızda

SİZİN İÇİN Hizmeti Verebiliriz

2003 yılından beri sizin için gerekli olan sistemleri kurmak için uzman ekimizle çalışmaktayız. Piyasada kendimize belirlemiş olduğumuz hedefler doğrultusunda, kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışımızla kısa zamanda, gerek hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin gerekse firmaların güvenini ve desteğini arkamıza alarak hızlı bir büyüme trendi içine girdik. Ekibimiz eğitimli ve bilgili ekimiz sizler için gerekli her konuda tecrübelidir. Size her türlü hizmeti vermekteyiz ister kurulum ister servis işi olsun yardımcı oluruz. Telefon numaralarımız 0850 304 46 16 / 0212 667 84 84 / 0212 667 92 49

DSC Alarm fiyatları Dijital Güvenlik Kontrolleri (DSC), Hardware ve kablosuz evalarm panel ve tuş takımı üretiminde uzmanlaşmış hem ev sahibi ve profesyonel şirket ve ev güvenlikte önde gelen markalardan biridir, aynı zamanda tasarımları ve diğer algılama cihazları üreten, iletişim ürünleri ve yapısal kablolama çözümleri.
Güzel bir ev yaptırdı iseniz, içini güzel değerli eşyalarla döşemiş iseniz ve içine bir güvenlik sistemi koymamış iseniz önemli bir şeyi kaçırmışsınız demektir.

DESİ alarm sistemi dünyada bu işin lideri diyebileceğimiz bir markadır. Kendisini uluslararası alanda kanıtlamış ürün kalitesi ve kullanım kolaylığı ile alarm sistemi üreticileri arasında iyi bir yer elde etti. Sizde bu fırsatı kaçırmayın.

Crow kablolu ve kablosuz alarm sistemleri ev ve İşyeri güvenlik çözümleri konusunda danışmanlık hizmeti veren firmamız, evinizde ihtiyaç görüldüğü takdirde, yapılacak bir keşiften sonra, sizin için en uygun alarm sistemini deneyimli ekibimiz tarafından montajı yapılır.

Evlerinizde, işyeriniz de ve korunmaya ihtiyaç duyan diğer tüm kapalı ve açık mekânlarınız da hırsızlık ve
soygun olaylarının hızla artış gösterdiği günümüzde caydırıcı ve engelleyici özelliği en yüksek yöntem şüphesiz elektronik güvenlik sistemleridir.

Bir cevap yazın