Eyüp Alarm Kamera Sistemi

Alarm denildiği zaman insanların aklına farklı şeyler gelebilmektedir. Eyüp alarm sistemleri, ev ve iş yerlerini güvence altına almak isteyen kişilere sunulan bir alarm sistemidir. Hırsızlık gibi olaylardan canının yanmasını istemeyen kişiler bu sisteme sahip olarak önlemini alabilirler. Uzun yıllardır bu sektörde varlığını sürdüren bir firma olarak sizlere böyle bir hizmet sunmaktayız ve sizlerin bu hizmete ulaşabilmesini kolay kılmaktayız. Eyüp alarm sistemleri, profesyonelce kurulmakta ve herhangi bir sorun oluşturmamaktadır. Kapı ve pencerelerin izinsiz olarak açılması halinde uyarı veren bir sistem olan bu alarm sistemi, çıkarmış olduğu yüksek ses sayesinde çevreye uyarı verebilmektedir. Verilen bu şiddetli uyarı sayesinde çevredekiler yolunda gitmeyen bir şeylerin olduğunu fark ederek ilgili kişilere bildirmektedir. Bunun yanı sıra, ev ve iş yerinizde ki alarmın çalmasından nerde olursanız olun haberdar olmak istiyorsanız, uyarı haberinin cep telefonunuza gönderilmekte olan alarm sistemini kullanmalısınız. Bunun seçimi sizlerin isteğine bağlıdır ve bizler isteğinize kulak vererek sistemi kurmaktayız.

 Eyüp güvenlik sistemleri, sadece hırsızlardan korunmak için kullanılmamaktadır. Gaz kaçağı veya yangın gibi olumsuz durumların meydana gelmesi halinde bu durumdan haberdar olabilmek için de alarm sistemleri kullanılmaktadır. Hırsızlık, yangın veya gaz kaçağının uyarı sesleri birbirine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayede nasıl müdahale edilmesi gerektiği kararlaştırılır ve anında müdahale edilebilir. Olayların tespiti ve nasıl gerçekleştiği hakkında bilgi sahibi olabilmek adına Eyüp kamera sistemleri kullanılmalıdır. Evinizin veya iş yerinizin her tarafını görebilecek şekilde yerleştirilen kameralar her türlü olayı kayıt altına alarak olayların nasıl gerçekleştiğinin tespitini sağlamaktadır.

 Eyüp kamera sistemleri, görüntülemekte olduğu görüntüleri kayıt edebilmesinden dolayı insanlara büyük kolaylıklar sağlayabilmektedir. Bir iş yerine hırsız girdiği zaman veya başka bir durum gerçekleştiği zaman o anların görüntüleri kayıt cihazından açılarak kiler tarafından yapıldığı rahatlıkla anlaşılabilmektedir. Ayrıca bu görüntüler delil olarak kullanılarak polis tarafından alınabilmektedir. Sizlerde böyle bir fırsattan faydalanmak istiyorsanız ve gerçekleşmiş olan olayların nasıl gerçekleştiğini anında öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek sistemin kurulmasını isteyebilirsiniz. Bizler anında işe koyularak gerekli işlemlerin yapılmasını sağlamaktayız.

Hırsızlık ve soygun olaylarının hızla artış gösterdiği günümüzde caydırıcı ve engelleyici özelliği en yüksek yöntem Alarm Sistemleridir. Eviniz ve iş yerinizdeki eşyalarınız sigortalı olsada hırsızlığa karşı caydırıcı tedbirler almak son derece mantıklı ve gerekli görünüyor. Sigorta sistemi ile mal varlığınızı güvence altında alırken, Alarm Sistemi ile sizin ve sevdiklerinizin can güvenliğini de korumuş oluyorsunuz. Genel kanının aksine sadece pahalı ve müstakil evler değil, bütün evler soyulma riski taşıyor.

Günümüz teknolojisinde Alarm Sisteminde kullandığımız tüm ürünler, profesyonel ve güvenliğinizi en üst seviyeye taşıyacak teknoloji ile donatılmıştır. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki ilerleyen zamanlarda elektronik alarm sistemleri çok yaygın bir şekilde kullanılacaktır..

avrupa15