Başakşehir Alarm Kamera Sistemi

Alarm sistemleri denildiği zaman herkesin aklına farklı bir sistem ve farklı kullanım amaçları gelebilmektedir. Günümüz de tercih edilmesinin başlıca amacı, ev veya iş yerlerine normalin dışında giriş yapılması halinde sistemin uyarı vermesidir. İnsanlar genellikle bu sebepten dolayı evlerinde veya iş yerlerinde Başakşehir alarm sistemlerini tercih etmektedir. Bu tercihten dolayı sistemin caydırıcılık özelliği oldukça fazladır ve olağanın dışında gelişen durumlar anında tespit edilerek sistem uyarı verebilmektedir. Son dönemlerde ki teknolojik yenilikler sayesinde uyarı sadece çevreye verilmemektedir. İstenilen kişinin cep telefonuna uyarı giderek o kişinin olumsuz durumdan haberdar olması sağlanabilmektedir. Bunların yanı sıra, Başakşehir alarm sistemlerinin farklı kullanım amaçları da bulunmaktadır. Yangın ve gaz kaçağı olma riski bulunan yerlerde bu sistemler tercih edilmektedir. Sistemlerin kurulumunda kullanılan özel sensörler yangın veya gaz kaçağını anında algılayabilmekte ve uyarı mekanizmasını devreye sokabilmektedir. Devreye giren mekanizma sayesinde kişiler olumsuz bir durumun meydana geldiğinden haberdar olabilmekte ve müdahale etmesi sağlanmaktadır.

Gün geçtikçe güvenlik riski ile karşı karşıya kalan kişiler ev ve iş yerlerini güvence altına almak isteyebilirler. Böyle bir durumun istenmesi halinde Başakşehir güvenlik sistemleri sizlere sunulmaktadır. Tam donanımlı olarak istediğiniz yere kurulumu gerçekleştirilen sistemler sayesinde ev ve iş yerleriniz koruma altına alınabilmektedir. Öncelikli olarak kamera sistemi alanların hepsini kavrayacak şekilde yerleştirilir. Sonrasında ise, alarm sistemi kurularak devreye sokulur. Böylece ters giden bir durum oluştuğu zaman kameralar bu durumu kayıt altına aldığı gibi alarm sistemi de devreye girerek çevreye uyarı verebilmektedir. Başakşehir kamera sistemleri kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Kameralar hem gece hem de gündüz görebilme özelliğine sahiptir ve alınan görüntüleri kayıt edebilmektedir. Alınan görüntülerin kayıt edilmesinin en büyük nedeni, ilerleyen süreçte kayıtların geriye dönük incelenmesinin gerekliliğindendir. Herhangi bir hırsızlık veya farklı bir durum oluştuğu zaman, durumun tespiti ve kimler tarafından yapıldığının öğrenilmesi için Başakşehir kamera sistemleri kayıtları incelenmektedir. İncelemeler sonrasında gerekli tespitler yapılarak müdahaleler gerçekleşir. Siz de tam donanımlı güvenlik sistemlerine sahip olarak ev ve iş yerlerinizi koruma altına alabilirsiniz.

Alarm sistemlerinde güvenlik sistemleri ve kamera sistemlerinde kullanılan malzemelerimizin hepsi birinci sınıftır. Bu konuda kesinlikle tavizsiz çalışmaktayız.Alarm sistemleri hassasiyet gerektiren bir iştir, insanlar vede olmadıkları zamanlarda mallarının ve sevdiklerinin güvende olduğunu bilmek ister, bu duygudan dolayı çeşitli önlemler alırlar, evlerine çelik kapı, çelik kasalar ve onun gibi birsürü önlem alınabilir, ama bunların yanında yangın, hırsızlık, zorla eve girme gibi durumların önüne geçilebilecek en etkili yöntem alarm sistemleridir.

Hırsızlık ve soygun olaylarının hızla artış gösterdiği günümüzde caydırıcı ve engelleyici özelliği en yüksek yöntem Alarm Sistemleridir. Eviniz ve iş yerinizdeki eşyalarınız sigortalı olsada hırsızlığa karşı caydırıcı tedbirler almak son derece mantıklı ve gerekli görünüyor. Sigorta sistemi ile mal varlığınızı güvence altında alırken, Alarm Sistemi ile sizin ve sevdiklerinizin can güvenliğini de korumuş oluyorsunuz. Genel kanının aksine sadece pahalı ve müstakil evler değil, bütün evler soyulma riski taşıyor.

Günümüz teknolojisinde Alarm Sisteminde kullandığımız tüm ürünler, profesyonel ve güvenliğinizi en üst seviyeye taşıyacak teknoloji ile donatılmıştır. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki ilerleyen zamanlarda elektronik alarm sistemleri çok yaygın bir şekilde kullanılacaktır..

 

avrupa7

Bir güvenlik sisteminde en üst seviyede performans sağlayabilmek için öncelikle kullanılacak ürünlerin ve tasarlanacak sistemin Evinize- işyerinize uygun ve güvenlik ihtiyacını tam karşılıyor olması gereklidir. Bununla bağlantılı olarak seçilen alarm sistemi ürünlerinin doğru şekilde montajı yapılmalı ve Alarm İzleme Merkezine gönderilen sinyallerle testlerinin yapılması gereklidir. Alarm Sistemi kurulumundan sonra hergün düzenli olarak gelecek test sinyalleri ile Alarm İzleme Merkezi tarafından sistem sürekli kontrol edilmelidir. Takılacak Alarm Sisteminde malzeme kalitesinin yüksek olması, satış öncesi ve satış sonrası teknik destek çok önemlidir.

Alarm Sistemleri; Ev, ofis, fabrika vb. mekanlarda soygun alarmının yanında, panik, sağlık yangın, gaz kaçağı vesu baskını, gibi bir çok istenmeyen durumu da Alarm İzleme Merkezi’ne bildirmektedir.

Özellikle Ev alarm sistemlerinde panik, sağlık, yangın gaz kaçağı gibi istenmeyen durumların Alarm Sistemi ile önceden uyarı şeklinde bildirilmesi can güvenliği açısından çok önemlidir.Alarm sistemleri düzenek olarak kuruldukları yerlerde yangın, doğalgaz kaçağı, su baskını, hırsızlık gibi durumlarda önceden haber verebilmesi için dizayn edilmişlerdir.